• Kategorie
  • Szukaj
  • Ogród

Ogród to miejsce wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Wiele osób stara się wyposażyć i urządzić go tak, aby czuć się w nim jak najbardziej komfortowo.

W naszej ofercie po pierwsze znajdują się meble ogrodowe. Zestaw składający się ze stołu i kilku krzeseł będzie idealnym wypełnieniem zielonej przestrzeni i oczywiście przyda się przy każdej okoliczności.

Dysponujemy również bogatym działem z akcesoriami ogrodowymi. Znajdują się w nim zarówno moskitiery oraz lampy owadobójcze bezsprzecznie przydatne na łonie natury, jak i również lodówki turystyczne oraz urządzenia odstraszające szczególnie ważne dla osób, które w ogrodzie uprawiają warzywa i owoce.

Latem ogród nierzadko zmienia się w miejsce szaleństwa wodnego. W naszej ofercie pełna gama basenów ogrodowych oraz dodatki, które przydają się nad wodą, chociażby materace czy koła do pływania.

Z kolei jeśli chodzi o kuchnię, w ogrodzie królują grille. W ofercie Izimarket znajdą Państwo zarówno małe jak i duże ruszty.

Na naszych półkach znajduje się również wiele propozycji dla tych, którzy cenią sobie wygodny odpoczynek na łonie natury. Najlepszym rozwiązaniem do ogrodu w tym przypadku są leżaki – z daszkiem, poduszką czy na kółkach.

Równie udany odpoczynek można zafundować sobie dzięki hamakom i huśtawkom. Do wyboru hamaki jedno lub dwuosobowe.

Jednak wiadomo, że ogród to nie tylko przyjemności. Również w naszym sklepie zaopatrzą się Państwo w rzeczy przydane podczas porządków w ogrodzie. Mowa chociażby o wiadrach na różne odpady. 

Materac dmuchany - cytryna
Materac dmuchany - cytryna
Produkt niedostępny
Materac dmuchany - kufel
Materac dmuchany - kufel
Produkt niedostępny
Lampa owadobójcza 230V
Lampa owadobójcza 230V
Produkt niedostępny