• Kategorie
  • Szukaj
  • Dziecko

Gra TETRIS KONSOLA 9999 gier - Hit lat 90
Gra TETRIS KONSOLA 9999 gier - Hit lat 90
Produkt niedostępny
Kostka rubika Star Wars 3x3
Kostka rubika Star Wars 3x3
Produkt niedostępny

Zabawki to rzeczy, które rodzice kupują najczęściej. W naszej ofercie znajduje się mnóstwo różnych zabawek, które nie tylko umilą dzieciom czas, ale pozytywnie wpłyną również na jego rozwój.

Na naszych półkach znajduje się pełna gama różnych zabawek – od klocków, lalek czy figurek po gry edukacyjne czy zabawy plastyczne.

Dla chłopców, chociaż nie tylko, dużo samochodów i pojazdów z dziecięcymi ulubieńcami.

Latem, gdy większość czasu spędza się na dworze z pewnością przyda się rower, deskorolka czy hulajnoga.

Jeżeli mają państwo ogród, idealnym wyposażeniem będzie basen dla dziecka, ślizgawka lub wiele innych pozostałych rzeczy, które znaleźć można w naszym sklepie.

Mamy też coś dla dzieci, które lubią samoloty. Do wyboru mnóstwo maszyn znanych i lubianych wśród najmłodszych.

W dziale dziecięcym nie może również zabraknąć wyposażenia związanego ze zdrowiem i higieną. W naszej ofercie znajdują się między innymi akcesoria do kąpieli, karmienia, kosmetyki, nocniki czy zabezpieczenia, które uchronią najmłodszych przed zrobieniem sobie krzywdy.

W naszym sklepie  znajdą Państwo także elementy dekoracyjne pokoju dziecięcego. Do wyboru różne kolorowe lampki, naklejki,  ozdoby na ściany czy karuzele na łóżeczko.

Na różnych etapach rozwoju dziecko potrzebuje również innych dodatków. W dziale fotelików, leżaczków i bujaczków znaleźć można różne ich różne rodzaje dostosowane do wieku dziecka.

Z kolei dla starszych dzieci przydadzą się już artykuły szkolne. Na naszych półkach szeroki wybór plecaków, piórników czy worków z postaciami znanymi i lubianymi przez dzieci i młodzież.